Interiérové dveře

Interierové dveře a zárubně jsou základem a ozdobou každého interiéru. Používání přírodních materiálů je naše specializace.
Moderní postupy, technologie, zařízení a v neposlední řadě naše zkušenosti zajistí, že dveře z našeho truhlátřství Špalek vydrží po celé generace.

Dveře jsou osazeny čtyřbodovými panty, klikou dle výběru zákazníka ( COBRA, HOLAR a jiné).

Zárubně jsou dodávány bezbarierové, nebo s prahem osazeným těsnící lištou. Nedílnou součástí našich zárubní je těsnění ( v osmi barevných odstínech od firmy Okentěs ), které zajišťuje dokonalou těsnost a bezhlučné zavírání dveří, Pro dotěsnění bezbariérových zárubní lze dveře osadit automatiickým prahem.

Klasické interiérové dveře:

Truhlářství Špalek - dveře

V oblibě jsou klasické interiérové dveře u zákazníků, kteří nepodléhají módním tendům, jsou ideální ke starožitnému či klasickému nábytku, do venkovských a horských chalup, penzionů a všude tam, kde požadujete klasiku nepodléhající módním vlnám.

 

Moderní interiérové dveře:

Truhlářství Špalek - dveře
Fantazii a představivosti se u moderních interiérových dveří meze nekladou. Snažíme se vyhovět všem požadavkům na detaily, inovace, materiálové a barevné provedení.

Někdy bývá např. omezení prosterem, potom lze s úspěchem použím posuvné dveře splňující nejmodernější požavdky na kvalitu pojezdů.