Stoly z masivu

V našem Truhlářství Špalek vyrobíme jakýkoli stůl si vymyslíte. Používáme materiály dřevo smrk, buk, dub, jasan, borovice, sklo, kombinace dřevo - kov - sklo.

 

Jídelní stůl

Je centrem života každé rodiny a s jeho správným výběrem vám rádi poradíme.
Jídelní stoly realizujeme zcela podle přání zákazníka. Kulaté, oválné, rohové, čtvercové a obdélníkové. Poslední typ jídelních stolů se vyskytuje nejčastěji. Další variantou jídelních stolů jsou rozkládací nebo nerozkládací.  Podle tvaru, velikosti a přání zákazníka dodáváme naše stoly s jednou, dvěma, nebo čtyřmi nohami.
Jídelní stoly nabízíme v mnoha barevných provedeních, takže si můžete vybrat barvu, která vám bude ladit s vaší kuchyní či jídelnou. K jídelním stolům dodáváme i židle od firmy Ton. Židle nám jsou dodávány v surovém stavu a my je namoříme a lakujeme stejným odstínem jako stůl.

 

Psací stůl

Psací sůl najde uplatnění nejenom v dětském pokoji, ale v dnešní době si stále častěji lidé pořizují domácí pracovny. Bez kvalitního psacího stolu se neobejde žádná domácnost.

Psací stoly vyrábíme na míru včetně všeho příslušenství, jako jsou kontejnery, šuplíky různého provedení, políčky a boxy na počítače. Vše barevně a technologicky sladěné s ostatním nábytkem.

 

Kancelářské stoly

Dnešní doba klade velké nároky na pracovní vytíženost, proto kvalitní kancelářské zázemí je pro dobré výkony nutností. Nejde jen o estetickou stránku, ale i o funkčnost, ergonomii a maximální využití většinou omezeného prostoru kanceláří. Naše Truhlářství Špalek má s vybavením bohaté zkušenosti a pokud potřebujete nějaký grafický návrh nebo cenovou kalkulaci, kontaktujte nás.

 

Konferenční a TV stolky

Potřebujete doplnit Váš stávající obývací pokoj o nové kousky nábytku? Nebo potřebujete úplně celé nové vybavení? Rádi přijedeme, zaměříme, uděláme cenovou kalkulaci a  jakýkoli konferenční stolek pro Vás vyrobíme.